Praktiskie pieredzes stāsti un atziņas no atpazīstamības zīmes “Viedais Ciems” kandidātiem, kā arī atpazīstamības zīmes “Viedais Ciems” ieguvēju paziņošana.
Piekrastes stāsti
Bernāti: unikāla žurnāla izdošana ar stāstiem par sevi, identitāti un mūsdienīgu kopradi.
Carnikava: aktīva pilsoniskā līdzdalība, cieša nevalstiskā sektora un pašvaldības sadarbība vienojoties kopīgā darbā un sportā.
Engures apkaimes piekraste: domnīca rīcībai, attīstot Enguri kā izcilu dzīvesvietu un izmantojot tehnoloģijas vietējo iedzīvotāju vajadzību piepildīšanai.
Oviši: mazā piejūras ciema lībiskā mantojuma un dabas harmonijas bākuguns.
Ziemupe: saliedētās kopienas rūķu darbošanās, KulTūrbodes šarms un vietējo pulcēšanās telpa.
Nelielās, bet spēcīgās kopienas
Briežuciems: amatu prasmes, to turpinātība kā ciema bagātība un pamatvērtība.
Kaldabruņa: stipras kopienas veidošana, pašpietiekama un radoša darbība, saglabājot neliela ciema atrašanos Latvijas kartē.
Kākciems: nāc un paņem līdzi draugu! Sudraba paaudzes apzinātais jundīgais potenciāls un ciema kolektīvās inteliģences stāstu grāmata.
Skujene: ciema zīmola radīšana un digitālo iespēju radoša izmantošana ciema ikdienas dzīves organizēšanā un informēšanā.
Sevis apzināšanās: saknes un identitāte
Bebrene: tuvu un tālu kaimiņu draudzēšanās – aktīviem būt un līdzdarboties. Daba, kultūrvēsture un tradīcijas. Siltie Sēlijas zeķu pāri savējiem un Milānas modes skatē.
Jaunmuiža: Neparastais salidojums un skolas jaunā kleita, ciema avīze un viedā dzīve jundīgā kopienā.
Jaunpils: jaudīgi risinājumu meklējumi pašu veidotā padomē. Patstāvība ar pasaules elpu – sistemātiska un stratēģiska darbošanās ikdienā un iedzīvotāju forumos.
Krimūnas: dabai draudzīgas iniciatīvas un labdarības projekti ar interaktīvām pastaigu takām, pašradītu ragaviņu kalniņu un izlolotu estrādi.
Liepa: ciema ceļotāju dienas un dabai draudzīgs tūrisms. Sevis apzināšanās, pieejamo resursu iepazīšana un kopīga virzība nākotnei.
Sesija tiek organizēta komunikācijas kampaņas “Mans ciems ir “Viedais Ciems”” ietvaros.