Norises laiks: 2015. gada 6. līdz 12. septembris
Norises vieta: Latvija (Alūksnes, Brocēnu, Carnikavas, Daugavpils, Gulbenes, Saldus un Preiļu novadi)
Tiks izstrādātas pieredzes apmaiņas – stažēšanās programmas (pieredzes apmaiņas individuālo plānu) katram Moldovas pārstāvim.
Individuālajā plānā tiks iekļauti teorētiskie un praktiskie aspekti, kas Moldovas stažierim ir jāapgūst pieredzes apmaiņas darbnīcas laikā Latvijā, kā arī tiks attīstīts sadarbības plāns iniciatīvu īstenošanai starptautisko partnerību veidošanā un ieviešanā Moldovā.
Stažēšanās programma katram stažierim individuāli tiks veidota 7 dienām, kur pirmajā dienā tiek paredzēta tikšanās ar LLF ekspertiem, lai veidotu kopējo priekšstatu par tematiskajām prioritātēm, 5 dienu darbs uzņēmējorganizācijā, un noslēdzošā diena tiek paredzēta izvērtējumam kopā ar LLF ekspertiem un turpmāko darbību iezīmēšanai.
LLF nodrošinās aktīvu komunikāciju starp iesaistītajiem ekspertiem, stažieru uzņēmējorganizācijām un stažieriem.
LLF eksperti A.Tūna (sociālais un cilvēkkapitāls), Ā.Ādlers (vietējā ekonomika) un V.Kudiņš (partnerības) nodrošinās stažieru mentoringu un pieredzes apmaiņas darbnīcu saturisko vadību Latvijā.
Moldovas sadarbības partneris nodrošinās komunikāciju ar stažieri un risinās loģistikas jautājumus. Tāpat arī Moldovas sadarbības partnera uzdevums būs sekot līdzi un atbalstīt stažieri individuālā pieredzes apmaiņas plāna īstenošanā Moldovā.
Kopumā pieredzes apmaiņas darbnīcās Latvijā piedalīsies vismaz 9 mērķa grupu pārstāvji (vietējās NVO, uzņēmēji, pašvaldības, lauku skolas).
Aktivitātes rezultātā stažieriem ir iegūta specifiska informācija par atsevišķām iniciatīvām atbilstoši tematiskajām prioritātēm un izstrādāts plāns pieredzes iedzīvināšanai Moldovas Ziemeļu reģionā.